Ønsker du å starte egen bedrift?

Vurderer du å viderutvikle din bedrift? 

Send mail eller ring, så tar vi den gode samtalen.

solveig.jpg

Solveig Ballo


Daglig leder

Tana

solveig@sapminh.no

958 00 516

morten.jpg
linkedin.png

Morten Ballari

Seniorrådgiver

Booking av etablererkontor

Tana

morten@sapminh.no

468 16 099

linkedin.png
antje.jpg

Antje Schlecht

Bedriftsrådgiver og

prosjektleder

Booking av etablererkontor

Kautokeino

antje@sapminh.no

967 43 833

Svein Sjøveian

Bedriftsrådgiver og

prosjektleder

Booking av etablererkontor

Porsanger

svein@sapminh.no

907 56 277

linkedin.png
linkedin.png
svein sjøveian, Sàpmi Næringshage.jpg
JAM_edited_edited.jpg

John Arne Mathiesen

Bedriftsrådgiver

 

Karasjok

john.arne@sapminh.no

970 92 530

linkedin.png
Mira_edited_edited.jpg

Mira Valle

Prosjektkoordinator

Nesseby

mira@sapminh.no

992 98 502

    Vil du vite mer om Sápmi Næringshage?  Ta kontakt.

    Vi er her for å bistå deg. Ta kontakt på telefon, mail eller gjennom våre sosiale media kanaler.

    • Facebook Social Ikon

    © 2020 Sápmi Næringshage

    Sápmi Næringshage AS

    E-post:   post@sapminh.no

    Org.nr: 984863268